Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!

ŠKOLENÍ JEZDCŮ / SOUTĚŽÍCÍCH 2016František Knápek, 20.1.2016

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na školení jezdců kartingu. Na toto školení jsou samozřejmě zváni a vítáni zástupci soutěžících a zákonní  zástupci nejmladších závodníků.

Již zveřejněnou pozvánku, kterou přikládáme, doplňujeme dalšími informacemi na základě Vašich dotazů.

Školení je povinné pro jezdce do 10-ti let a pro nové žadatele o licenci jezdce. Účast ostatních jezdců bude evidovaná. Svaz kartingu AČR se zavedením tohoto školení snaží přinést maximální informovanost před sezonou pro jezdce a soutěžící. Přednášet budou aktivní sportovní a techničtí komisaři a účastníci se tak seznámí se všemi novinkami pro letošní sezonu. Žadatelé o licenci si odnesou Ročenku 2016 a Standardní propozice kartingu 2016. Pokud z tohoto setkání vyplyne nějaká změna nebo doplnění předpisů, je to ještě realizovatelné do začátku sportovní sezony. V rámci tohoto školení bude prostor pro diskusi.

Na místě si bude možné vyřídit licence. Ti co pošlou Žádost o licenci s Přihláškou pojištění na FAS AČR a poplatek za licenci přijde na účet AČR do 26. 2. 2016, si vyrobenou licenci odvezou. Ostatní můžou na místě předat podklady a zaplatit poplatky.

Prosíme o potvrzení Vaši účasti.

Informace k pojištění:

Držitelé národní licence jezdce, kteří si přihlásili úrazové pojištění (minimální sazba N1 310,- Kč), si budou muset na závody v Brucku uzavřít krátkodobé cestovní pojištění - formulář na stránkách www.autoklub.cz . Stejně budou muset postupovat při startech v zahraničí na které budou muset požádat FAS AČR o souhlas se startem. 

Je možnost k národní licenci jezdce uzavřít Cestovní a úrazové pojištění (minimální sazba C1 900,- Kč). Součástí této licence je celoroční souhlas se startem.

Informace k praktické části školení pro jezdce do 10-ti let:

Termíny a místa budou upřesněny. Pro omluvené jezdce bude další možností školení na závodech za vyšší poplatek.

 

Těšíme se na setkání s Vámi

Svaz kartingu AČR

 

 

 František Knápek  20.1.2016 Zpět na seznam článků

Další články

Všechny články