Měřený trénink
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Nej. kolo | Ztráta | V Kole | 2. nej. kolo | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 19 | Pešl Jindřich JP MOTORSPORT s.r.o. / CBG Automation, MachacMotors, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 48.404 | 3 | 48.497 | ||
2. | 24 | Milata Matyáš TEAM OKKART | OK junior (MČR) | 48.695 | 0.291 | 4 | 48.709 | |
3. | 4 | Kameník Jakub Hagemann racing | OK junior (MČR) | 48.698 | 0.294 | 3 | 48.728 | |
4. | 21 | Obručník Lukáš Motorsport Strnadel / Lamont Racing, s.r.o. | OK junior (MČR) | 48.825 | 0.421 | 3 | 48.944 | |
5. | 188 | Gorčica David FORZA RACING z.s. | OK junior (MČR) | 48.880 | 0.476 | 3 | 49.063 | |
6. | 105 | Tóth Martin Motorsport Strnadel z.s. | OK junior (MČR) | 48.907 | 0.503 | 3 | 48.956 | |
7. | 7 | Truksa Alan Hagemann racing | OK junior (MČR) | 48.975 | 0.571 | 3 | 48.979 | |
8. | 12 | Hlavaček Michal FEBER RACING s.r.o. / BIO ENZYM, Bioprospect s.r.o. | OK junior (MČR) | 49.043 | 0.639 | 3 | 49.118 | |
9. | 211 | Závodný Dominik Vojtěch Lipový / U Fandy | OK junior (MČR) | 49.046 | 0.642 | 3 | 49.401 | |
10. | 144 | Karhan Max Lukamotorsport Czech s.r.o. / AG Foods, Biogena, ENZO BENCINI, vitamaxima, TIKARO, Majestic, Výčep Na Stojáka, ACL, IK Auto, Saym, | OK junior (MČR) | 49.270 | 0.866 | 3 | 49.552 | |
11. | 9 | Tvarůžka Vojtěch JP MOTORSPORT s.r.o. / Lumír Tvarůžka Automotor s.r.o., MachacMotors, CBG Automation, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 49.282 | 0.878 | 4 | 49.444 | |
12. | 41 | Vávra Radek Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 49.436 | 1.032 | 9 | 49.552 | |
13. | 36 | Matějka Samuel GT2 motosport | OK junior (MČR) | 49.485 | 1.081 | 6 | 49.554 | |
14. | 3 | Páv David Vojtěch Lipový | OK junior (MČR) | 49.867 | 1.463 | 3 | 49.978 | |
15. | 101 | Válová Julie Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 50.057 | 1.653 | 8 | 50.107 |
1. finálová jízda
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Kol | Ztráta | Nej. kolo | Celkový čas | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 4 | Kameník Jakub Hagemann racing | OK junior (MČR) | 11 | 48.915 | 09:04.307 | ||
2. | 21 | Obručník Lukáš Motorsport Strnadel / Lamont Racing, s.r.o. | OK junior (MČR) | 11 | 1.733 | 49.100 | 09:06.040 | |
3. | 105 | Tóth Martin Motorsport Strnadel z.s. | OK junior (MČR) | 11 | 4.964 | 49.345 | 09:09.271 | |
4. | 188 | Gorčica David FORZA RACING z.s. | OK junior (MČR) | 11 | 6.890 | 48.994 | 09:11.197 | |
5. | 144 | Karhan Max Lukamotorsport Czech s.r.o. / AG Foods, Biogena, ENZO BENCINI, vitamaxima, TIKARO, Majestic, Výčep Na Stojáka, ACL, IK Auto, Saym, | OK junior (MČR) | 11 | 10.412 | 49.572 | 09:14.719 | |
6. | 41 | Vávra Radek Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 11 | 11.496 | 49.385 | 09:15.803 | |
7. | 3 | Páv David Vojtěch Lipový | OK junior (MČR) | 11 | 13.506 | 49.664 | 09:17.813 | |
8. | 211 | Závodný Dominik Vojtěch Lipový / U Fandy | OK junior (MČR) | 11 | 8.810 | 49.398 | 09:18.117 | +5s - Nárazník |
9. | 12 | Hlavaček Michal FEBER RACING s.r.o. / BIO ENZYM, Bioprospect s.r.o. | OK junior (MČR) | 11 | 11.303 | 49.295 | 09:20.610 | +5s - Nárazník |
10. | 36 | Matějka Samuel GT2 motosport | OK junior (MČR) | 11 | 19.659 | 50.118 | 09:23.966 | |
11. | 9 | Tvarůžka Vojtěch JP MOTORSPORT s.r.o. / Lumír Tvarůžka Automotor s.r.o., MachacMotors, CBG Automation, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 11 | 16.212 | 49.380 | 09:25.519 | +5s - Nárazník |
12. | 101 | Válová Julie Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 11 | 20.978 | 50.200 | 09:30.285 | +5s - Nárazník |
13. | 19 | Pešl Jindřich JP MOTORSPORT s.r.o. / CBG Automation, MachacMotors, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 5 | 6 Laps | 49.084 | 04:08.833 | |
14. | 24 | Milata Matyáš TEAM OKKART | OK junior (MČR) | 4 | 7 Laps | 49.054 | 03:20.530 | |
15. | 7 | Truksa Alan Hagemann racing | OK junior (MČR) | 3 | 8 Laps | 49.412 | 02:33.220 |
2. finálová jízda
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Kol | Ztráta | Nej. kolo | Celkový čas | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 4 | Kameník Jakub Hagemann racing | OK junior (MČR) | 11 | 48.765 | 09:34.950 | ||
2. | 19 | Pešl Jindřich JP MOTORSPORT s.r.o. / CBG Automation, MachacMotors, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 11 | 0.992 | 48.504 | 09:35.942 | |
3. | 188 | Gorčica David FORZA RACING z.s. | OK junior (MČR) | 11 | 6.052 | 48.989 | 09:41.002 | |
4. | 24 | Milata Matyáš TEAM OKKART | OK junior (MČR) | 11 | 3.770 | 48.699 | 09:41.720 | +3s - Start |
5. | 7 | Truksa Alan Hagemann racing | OK junior (MČR) | 11 | 7.932 | 49.122 | 09:42.882 | |
6. | 211 | Závodný Dominik Vojtěch Lipový / U Fandy | OK junior (MČR) | 11 | 8.418 | 49.148 | 09:43.368 | |
7. | 105 | Tóth Martin Motorsport Strnadel z.s. | OK junior (MČR) | 11 | 8.814 | 49.197 | 09:43.764 | |
8. | 21 | Obručník Lukáš Motorsport Strnadel / Lamont Racing, s.r.o. | OK junior (MČR) | 11 | 7.132 | 49.084 | 09:45.082 | +3s - Start |
9. | 9 | Tvarůžka Vojtěch JP MOTORSPORT s.r.o. / Lumír Tvarůžka Automotor s.r.o., MachacMotors, CBG Automation, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 11 | 8.599 | 49.111 | 09:48.549 | +5s - Nárazník |
10. | 36 | Matějka Samuel GT2 motosport | OK junior (MČR) | 11 | 16.798 | 49.914 | 09:51.748 | |
11. | 101 | Válová Julie Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 11 | 18.872 | 50.070 | 09:53.822 | |
12. | 144 | Karhan Max Lukamotorsport Czech s.r.o. / AG Foods, Biogena, ENZO BENCINI, vitamaxima, TIKARO, Majestic, Výčep Na Stojáka, ACL, IK Auto, Saym, | OK junior (MČR) | 11 | 22.083 | 50.008 | 09:57.033 | |
13. | 12 | Hlavaček Michal FEBER RACING s.r.o. / BIO ENZYM, Bioprospect s.r.o. | OK junior (MČR) | 11 | 22.778 | 49.892 | 09:57.728 | |
14. | 41 | Vávra Radek Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 1 | 10 Laps | 53.409 | 01:28.815 | |
15. | 3 | Páv David Vojtěch Lipový | OK junior (MČR) | 1 | 10 Laps | 53.529 | 01:32.264 | +3s - Start |
Superfinále
Poř. | St.č. | Jméno | Kategorie | Kol | Ztráta | Nej. kolo | Celkový čas | Pen. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 19 | Pešl Jindřich JP MOTORSPORT s.r.o. / CBG Automation, MachacMotors, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 15 | 48.634 | 12:15.555 | ||
2. | 4 | Kameník Jakub Hagemann racing | OK junior (MČR) | 15 | 1.531 | 48.732 | 12:17.086 | |
3. | 188 | Gorčica David FORZA RACING z.s. | OK junior (MČR) | 15 | 4.168 | 48.804 | 12:19.723 | |
4. | 21 | Obručník Lukáš Motorsport Strnadel / Lamont Racing, s.r.o. | OK junior (MČR) | 15 | 5.294 | 48.921 | 12:20.849 | |
5. | 24 | Milata Matyáš TEAM OKKART | OK junior (MČR) | 15 | 5.487 | 48.681 | 12:26.042 | +5s - Nárazník |
6. | 144 | Karhan Max Lukamotorsport Czech s.r.o. / AG Foods, Biogena, ENZO BENCINI, vitamaxima, TIKARO, Majestic, Výčep Na Stojáka, ACL, IK Auto, Saym, | OK junior (MČR) | 15 | 12.307 | 49.234 | 12:27.862 | |
7. | 105 | Tóth Martin Motorsport Strnadel z.s. | OK junior (MČR) | 15 | 13.287 | 49.253 | 12:28.842 | |
8. | 12 | Hlavaček Michal FEBER RACING s.r.o. / BIO ENZYM, Bioprospect s.r.o. | OK junior (MČR) | 15 | 13.623 | 49.223 | 12:29.178 | |
9. | 7 | Truksa Alan Hagemann racing | OK junior (MČR) | 15 | 17.963 | 49.639 | 12:33.518 | |
10. | 211 | Závodný Dominik Vojtěch Lipový / U Fandy | OK junior (MČR) | 15 | 19.217 | 49.577 | 12:34.772 | |
11. | 3 | Páv David Vojtěch Lipový | OK junior (MČR) | 15 | 19.464 | 49.729 | 12:35.019 | |
12. | 101 | Válová Julie Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 15 | 28.392 | 49.993 | 12:43.947 | |
13. | 9 | Tvarůžka Vojtěch JP MOTORSPORT s.r.o. / Lumír Tvarůžka Automotor s.r.o., MachacMotors, CBG Automation, BOUQUET, STK Policna, EMPEMONT, | OK junior (MČR) | 14 | 1 Lap | 49.021 | 11:39.022 | |
14. | 36 | Matějka Samuel GT2 motosport | OK junior (MČR) | 14 | 1 Lap | 49.915 | 11:48.675 | |
15. | 41 | Vávra Radek Kart CZ v AČR | OK junior (MČR) | 0 |