Výsledky 2019

TermínOkruh
27.4.2019 - 28.4.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
18.5.2019 - 19.5.2019Vysoké Mýtozobrazit výsledky
8.6.2019 - 9.6.2019Písekzobrazit výsledky
29.6.2019 - 30.6.2019Wackersdorfzobrazit výsledky
17.8.2019 - 18.8.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
14.9.2019 - 15.9.2019SteelRing Třineczobrazit výsledky

zpět na seznam kategorií

Celkové pořadí ROK Senior, 2019

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1. Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART
64
(20 20 24)
42
(20 13 9)
64
(20 20 24)
70
(20 20 30)
43
(15 13 15)
283
2. Němeček Jiří
Jiří Němeček
51
(17 15 19)
49
(13 17 19)
27
(6 15 12)
10
(10 8 6)
53
(17 17 19)
43
(13 11 19)
233
3. Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART
45
(15 0 30)
65
(15 20 30)
45
(17 13 15)
39
(9 11 19)
9
(9 6 10)
28
(10 6 12)
231
4. Bábíčková Tereza
Skylark's Karting Team
62
(15 17 30)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
202
5. Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma
25
(8 17 0)
33
(8 15 10)
21
(2 9 10)
56
(15 17 24)
56
(15 17 24)
191
6. Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
35
(13 10 12)
16
(11 6 5)
39
(13 7 19)
45
(17 13 15)
26
(11 15 0)
17
(6 7 10)
178
7. Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
26
(11 5 15)
34
(9 10 15)
26
(7 10 9)
23
(8 5 10)
7
(5 7 7)
22
(7 8 7)
138
8. Hudec Martin
Martin Hudec
17
(10 7 0)
33
(10 11 12)
30
(11 11 8)
13
(6 7 0)
6
(4 5 6)
22
(5 9 8)
121
9. Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
26
(7 11 8)
22
(6 9 7)
15
(9 6 0)
17
(5 10 7)
26
(7 10 9)
13
(8 4 5)
119
10. Wagenknecht Jan
Wagenknecht Jan
14
(4 0 10)
48
(17 7 24)
29
(11 9 9)
91
11. Dula Mikuláš
Jiří Němeček
27
(9 9 9)
21
(7 8 6)
22
(10 5 7)
4
(0 4 0)
9
(0 4 5)
7
(0 3 4)
90
12. Bábíčková Eliška
Skylark's Karting Team
48
(13 11 24)
30
(0 15 15)
78
13. Tomášek Václav
Skylark's Karting Team
40
(13 15 12)
16
(8 0 8)
56
14. Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
21
(6 8 7)
14
(2 4 8)
5
(4 1 0)
9
(2 3 4)
2
(0 0 2)
51
15. Pliszka Piotr
Lenartowicz Motorsport
15
(6 8 1)
30
(11 10 9)
45
16. Martínek Lukáš
Jiří Němeček
16
(3 13 0)
22
(8 8 6)
3
(3 0 0)
41
17. Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová
11
(5 0 6)
13
(4 5 4)
4
(0 2 2)
4
(1 0 3)
6
(3 0 3)
38
18. Bečička Jiří
Parolin Racing
31
(10 9 12)
31
19. Louda Matyáš
Skylark's Karting Team
21
(7 6 8)
1
(0 1 0)
9
(9 0 0)
31
20. Sabaj Michalina
CKT Racing
30
(17 13 0)
30
21. Blažek Roman
Roman Blažek
11
(5 3 3)
13
(4 4 5)
4
(0 0 4)
28
22. Růt Jáchym
Pavel Růt
12
(2 6 4)
2
(0 1 1)
9
(5 2 2)
2
(1 0 1)
0
(0 0 0)
2
(0 2 0)
27
23. Blažek Lukáš
Jiří Němeček
5
(0 0 5)
3
(1 2 0)
6
(0 3 3)
6
(3 0 3)
20
24. Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
4
(0 0 4)
10
(2 3 5)
2
(0 2 0)
0
(0 0 0)
16
25. Liščák Daniel
Liščák Daniel
15
(4 5 6)
15
26. Kopeček Petr
Petr Kopeček
1
(1 0 0)
5
(3 0 2)
5
(3 1 1)
0
(0 0 0)
11
27. Kousek Karel
Karel Kousek
0
(0 0 0)
3
(2 1 0)
3
28. Schmid Andrew
Andrew Schmid
2
(0 0 2)
2
29. Klausová Melanie
Garage77
2
(1 0 1)
2
30. Kousek Ondřej
Ondřej Kousek
0
(0 0 0)
0
31. Nacházel Jiří
Metropole Teplice
0
(0 0 0)
0
(0 0 0)
0
32. Vloch Filip
JP motorsport s.r.o
0
(0 0 0)
0