Výsledky 2019

TermínOkruh
27.4.2019 - 28.4.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
18.5.2019 - 19.5.2019Vysoké Mýtozobrazit výsledky
8.6.2019 - 9.6.2019Písekzobrazit výsledky
29.6.2019 - 30.6.2019Wackersdorfzobrazit výsledky
17.8.2019 - 18.8.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
14.9.2019 - 15.9.2019SteelRing Třineczobrazit výsledky

zpět na seznam kategorií

Celkové pořadí Easykart 100, 2019

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1. Škorpík Filip
SPIRIT RACING s.r.o.
49
(15 15 19)
55
(20 11 24)
37
(20 17 10)
70
(20 20 30)
61
(17 20 24)
24
(13 8 24)
296
2. Zbožínek Jiří
Jiří Zbožínek
40
(9 10 30)
17
(17 10 0)
62
(17 15 30)
58
(17 17 24)
65
(20 15 30)
46
(10 17 19)
288
3. Karnold Filip
Britsh Automotive s.r.o.
57
(20 13 24)
28
(13 15 0)
41
(9 13 19)
18
(8 10 8)
45
(13 13 19)
41
(4 11 30)
230
4. Novák Tomáš
HKC v AČR
31
(13 8 10)
25
(5 20 0)
44
(3 20 24)
35
(9 11 15)
40
(11 17 12)
28
(3 20 8)
203
5. Jandová Michelle
Cimbu autosport
45
(10 20 15)
47
(4 17 30)
33
(13 8 12)
20
(10 3 10)
14
(5 9 0)
37
(17 13 7)
196
6. Skopalík Jiří
SPIRIT RACING s.r.o.
40
(11 17 12)
35
(15 13 7)
20
(15 11 5)
36
(11 13 12)
15
(15 3 0)
35
(15 15 5)
181
7. Horký Richard
SPIRIT RACING s.r.o.
13
(3 6 7)
30
(10 5 15)
24
(7 9 8)
9
(4 9 3)
34
(8 11 15)
35
(11 9 15)
145
8. Kačírek jr. Petr
DUCK RACING AUTOKLUB v AČR
24
(8 11 5)
39
(11 9 19)
17
(10 4 7)
20
(6 7 7)
18
(10 4 8)
16
(9 7 4)
134
9. Zimin Maxmilian
SPIRIT RACING s.r.o.
22
(7 9 6)
25
(8 8 9)
23
(8 0 15)
32
(15 8 9)
20
(8 2 10)
122
10. Svoboda Jiří
HKC v AČR
26
(17 2 9)
17
(3 4 10)
9
(6 3 2)
16
(5 5 6)
10
(2 6 4)
25
(7 6 12)
103
11. Mikeš Miroslav
Lukamotorsport Czech s.r.o.
47
(13 15 19)
15
(4 5 6)
39
(20 10 9)
101
12. Guichen Radim
Roman Guichen
12
(2 7 3)
28
(9 7 12)
24
(11 10 3)
0
(1 1 0)
27
(9 8 10)
10
(5 5 0)
101
13. Klausová Melanie
Garage77
10
(4 4 2)
8
(2 6 0)
16
(5 5 6)
17
(7 6 4)
21
(6 10 5)
72
14. Vloch Filip
JP MOTORSPORT s.r.o.
13
(6 3 4)
18
(7 3 8)
16
(0 7 9)
11
(2 4 5)
58
15. Doubek Vladimir
Vladimír Doubek
18
(5 5 8)
10
(0 6 4)
5
(3 0 2)
21
(7 7 7)
54
16. Bartoš Filip
SPIRIT RACING s.r.o.
3
(1 1 1)
14
(6 2 6)
0
(0 0 0)
5
(1 1 3)
9
(0 3 6)
31
17. Chovanec Václav
SPIRIT RACING s.r.o.
7
(4 2 1)
13
(6 4 3)
20
18. Bábíčková Tereza
Spirit Racing
14
(3 2 9)
14
19. Fabris Nathan
Katia Fabris
3
(0 2 1)
3