Výsledky 2019

TermínOkruh
27.4.2019 - 28.4.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
18.5.2019 - 19.5.2019Vysoké Mýtozobrazit výsledky
8.6.2019 - 9.6.2019Písekzobrazit výsledky
29.6.2019 - 30.6.2019Wackersdorfzobrazit výsledky
17.8.2019 - 18.8.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
14.9.2019 - 15.9.2019SteelRing Třineczobrazit výsledky

zpět na seznam kategorií

Celkové pořadí KZ2 (Mistrovství ČR), 2019

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1. Javůrek Dominik
JOKA RACING
47
(15 17 30)
70
(20 20 30)
44
(3 20 24)
70
(20 20 30)
58
(17 17 24)
37
(17 20 15)
326
2. Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o.
61
(17 20 24)
0
(17 15 19)
67
(20 17 30)
58
(17 17 24)
70
(20 20 30)
67
(20 17 30)
323
3. Polcr Dominik
Strnadel Motorsport
35
(20 0 15)
54
(13 17 24)
41
(15 11 15)
11
(9 11 6)
45
(15 15 15)
44
(15 10 19)
230
4. Kácovský Matěj
Kart Republic CZ
38
(11 15 12)
41
(15 11 15)
13
(13 1 8)
34
(0 15 19)
27
(13 2 12)
48
(13 11 24)
201
5. Simon Karel
Kart CZ v AČR
29
(10 6 19)
35
(10 13 12)
51
(17 15 19)
8
(8 5 5)
40
(8 13 19)
36
(11 13 12)
199
6. Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o.
11
(4 11 0)
28
(9 9 10)
23
(9 13 1)
38
(15 13 10)
20
(0 11 9)
32
(10 15 7)
152
7. Václavík Tomáš
Libor Václavík
12
(6 0 6)
30
(11 10 9)
21
(0 9 12)
15
(7 8 0)
22
(11 1 10)
23
(7 7 9)
123
8. Tlustý Alex
Jiří Tlustý
24
(8 7 9)
14
(6 8 0)
25
(11 5 9)
28
(13 0 15)
22
(6 10 6)
5
(5 0 0)
118
9. Pros František
PRAGA VMS RACING
18
(0 10 8)
22
(8 6 8)
20
(10 0 10)
20
(6 7 7)
14
(7 7 5)
24
(9 5 10)
118
10. Simonová Eliška
Kart CZ v AČR
22
(7 8 7)
18
(7 4 7)
13
(6 2 5)
9
(0 1 9)
25
(9 8 8)
12
(4 8 0)
99
11. Bareš David
David Bareš
21
(9 9 3)
10
(3 3 4)
24
(7 10 7)
7
(0 6 1)
14
(5 5 4)
76
12. Konopka Martin
K- Kart racing team
33
(11 10 12)
26
(10 9 7)
8
(8 0 0)
67
13. Piechuła Marek
JMP Racing
12
(5 2 5)
11
(5 5 1)
14
(0 8 6)
17
(5 4 8)
54
14. Mičanková Nela
Kart CZ v AČR
7
(0 3 4)
13
(0 7 6)
11
(8 3 0)
8
(2 4 2)
15
(3 6 6)
54
15. Leskour Jiří
Jiří Schovanec
9
(2 5 2)
11
(4 2 5)
11
(0 7 4)
11
(4 3 4)
10
(4 6 0)
52
16. Staněk Vladislav
ORION-RACING TEAM s.r.o.
36
(13 13 10)
36
17. Šafránek Jan
Kart CZ v AČR
4
(3 0 1)
6
(2 1 3)
10
(4 4 2)
8
(3 2 3)
5
(1 3 1)
1
(1 0 0)
34
18. Šafránek Jan
Kart CZ v AČR
3
(1 0 2)
14
(5 6 3)
4
(2 0 2)
6
(3 0 3)
2
(2 0 0)
29
19. Žůrková Kateřina
K- Kart racing team
23
(6 9 8)
23
20. Jílek Michal
JOKA Racing
19
(10 9 0)
19
21. Gohlike Emma
Emma Gohlike
5
(1 4 0)
5