Výsledky 2019

TermínOkruh
27.4.2019 - 28.4.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
18.5.2019 - 19.5.2019Vysoké Mýtozobrazit výsledky
8.6.2019 - 9.6.2019Písekzobrazit výsledky
29.6.2019 - 30.6.2019Wackersdorfzobrazit výsledky
17.8.2019 - 18.8.2019Kartarena Chebzobrazit výsledky
14.9.2019 - 15.9.2019SteelRing Třineczobrazit výsledky

zpět na seznam kategorií

Celkové pořadí Mini 60 (Mistrovství ČR), 2019

Jezdec1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1. Pešl Jindřich
JP MOTORSPORT s.r.o.
54
(11 13 30)
47
(3 20 24)
0
(0 2 24)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
70
(20 20 30)
311
2. Lexmaul Matyáš
28 Kart Team
51
(17 10 24)
34
(0 15 19)
17
(17 0 7)
46
(10 17 19)
29
(17 0 12)
52
(15 13 24)
229
3. Kepeň Maxmilian
JP MOTORSPORT s.r.o.
29
(6 11 12)
67
(20 17 30)
42
(6 17 19)
41
(17 0 24)
13
(0 13 7)
32
(13 0 19)
224
4. Martínek Tadeaš
Parolin Racing CZ
39
(20 4 19)
21
(0 9 12)
25
(10 15 10)
36
(13 8 15)
47
(11 17 19)
40
(10 15 15)
208
5. Obručník Lukáš
MK Academy
22
(8 5 9)
45
(17 13 15)
24
(11 13 6)
25
(15 0 10)
52
(13 15 24)
23
(11 3 12)
191
6. Šťastný Sébastien
HKC v AČR
37
(13 9 15)
30
(13 11 6)
70
(20 20 30)
12
(8 4 0)
20
(3 11 9)
12
(5 2 7)
181
7. Kameník Jakub
Strnadel Motorsport
33
(15 8 10)
40
(15 10 15)
32
(7 13 12)
13
(8 1 4)
42
(17 17 8)
160
8. Huráb Dominik
JP Motorsport
25
(10 8 7)
14
(9 5 5)
34
(13 9 12)
19
(11 0 8)
33
(15 8 10)
16
(8 8 0)
141
9. Zlámal Michael
Hagemann Racing
35
(15 15 5)
17
(10 7 0)
11
(0 11 0)
33
(9 15 9)
27
(10 9 8)
0
(0 0 0)
123
10. Filipenský Tomáš
Tomáš Filipenský
28
(1 17 10)
10
(1 1 8)
26
(9 8 9)
14
(0 11 3)
13
(7 6 1)
7
(0 4 3)
98
11. Hříbal Lukáš
JARDAN KARTING KLUB v AČR
15
(7 0 8)
6
(0 6 0)
18
(8 5 5)
8
(0 2 6)
25
(0 10 15)
22
(7 9 6)
94
12. Horčička Lukáš
Martin Horčička
8
(5 3 0)
30
(11 10 9)
22
(7 7 8)
29
(9 10 10)
89
13. Javůrek Tomáš
MS KART RACING TEAM V AČR
26
(3 20 3)
15
(8 4 3)
13
(4 6 3)
13
(6 6 1)
9
(9 0 0)
10
(6 1 4)
86
14. Žila Lumír
HKC v AČR
15
(9 0 6)
15
(6 2 7)
13
(5 4 4)
11
(0 9 2)
11
(4 2 5)
65
15. Maxim Mikhalin
HKC v AČR
11
(4 7 0)
11
(7 0 4)
1
(1 0 0)
19
(5 7 7)
8
(2 4 2)
0
(0 0 0)
50
16. Slípka Tomáš
HKC v AČR
4
(0 3 1)
14
(0 10 4)
19
(6 7 6)
5
(0 5 0)
42
17. Matějka Samuel
JARDAN KARTING KLUB v AČR
8
(5 3 0)
6
(3 1 2)
9
(4 0 5)
6
(0 3 3)
11
(2 7 2)
40
18. Máchová Karolína
ČK motorsport
12
(2 6 4)
6
(4 0 2)
0
(0 0 0)
6
(3 3 0)
10
(5 5 0)
0
(0 0 0)
34
19. Tvarůžka Vojtěch
JP Motorsport
20
(0 11 9)
20
20. Koller Jan
Hagemann racing
0
(0 0 0)
3
(2 1 0)
1
(1 0 0)
15
(4 6 5)
19
21. Pešek Jan
Skylark's Karting Team
50
(15 20 15)
3
(2 0 1)
2
(2 0 0)
6
(1 5 0)
1
(1 0 0)
12
22. Mácha Vítězslav
ČK motorsport
4
(3 0 1)
4