Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky ROK Senior Wackersdorf (29. 6. - 30. 6. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior49.282349.419
2.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior49.3070.025349.470
3.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C-Racing
ROK Senior49.4300.148349.957
4.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior49.5500.268349.569
5.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior49.5780.296349.738
6.117Wagenknecht Jan
Wagenknecht Jan
ROK Senior49.7270.445549.850
7.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior49.8460.564449.869
8.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior49.8760.594349.969
9.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior49.8860.604649.924
10.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior49.8890.607349.919
11.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior49.8970.615549.952
12.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior49.9680.686450.042
13.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior50.5121.23250.863
14.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior50.6791.397750.726
15.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior51.0361.754751.232
16.25Blažek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior51.0751.793551.155
17.7Tomšíček Jan
Jiří Němeček
ROK.CZ51.8832.601352.010
18.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior51.9122.63252.001
19.55Blažek Roman
Roman Blažek
ROK Senior51.9802.6981
20.11Picka Petr
Petr Picka
ROK.CZ52.0982.816452.242
21.27Růžička Bronislav
Bronislav Růžička / Rebels Racing , Performance Engineering
ROK.CZ52.4093.127152.920
22.4Kousek Karel
Karel Kousek / Autodoprava Kousek
ROK Senior52.8253.543253.025
23.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK.CZ54.0644.782754.205
24.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior56.3227.041

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior1149.41909:09.546
2.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior111.82749.53409:11.373
3.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C-Racing
ROK Senior112.73649.59209:12.282
4.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior113.47349.39709:13.019
5.117Wagenknecht Jan
Wagenknecht Jan
ROK Senior116.56349.79009:16.109
6.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior117.60249.60209:17.148
7.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior118.13749.80309:17.683
8.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior119.06449.98809:18.610
9.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior1110.05349.89109:19.599
10.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior1110.57249.69609:20.118
11.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior1110.85849.79809:20.404
12.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior1121.88350.89709:31.429
13.25Blažek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior1122.19050.61509:31.736
14.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior1124.26350.77609:33.809
15.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior1134.05651.91009:43.602
16.7Tomšíček Jan
Jiří Němeček
ROK.CZ1135.25552.17109:44.801
17.11Picka Petr
Petr Picka
ROK.CZ1147.75052.24709:57.296
18.27Růžička Bronislav
Bronislav Růžička / Rebels Racing , Performance Engineering
ROK.CZ1146.01352.92510:05.559+10s chybný start
19.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior101 Lap51.18309:11.944
20.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK.CZ101 Lap53.62709:25.882
21.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior92 Laps51.14607:51.016
22.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior92 Laps50.97308:38.980+3s chybný start
23.4Kousek Karel
Karel Kousek / Autodoprava Kousek
ROK Senior0
24.55Blažek Roman
Roman Blažek
ROK Senior0
25.37Kopeček Petr
Petr Kopeček
ROK Senior0

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior1149.70509:13.161
2.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C-Racing
ROK Senior111.76150.06609:14.922
3.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior112.30549.99909:15.466
4.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior112.62750.03209:15.788
5.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior113.08349.83809:16.244
6.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior113.34449.83909:16.505
7.117Wagenknecht Jan
Wagenknecht Jan
ROK Senior114.11349.97009:17.274
8.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior117.74549.94909:20.906
9.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior119.12550.13009:22.286
10.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior119.34750.05309:22.508
11.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior1110.33950.22409:23.500
12.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior1111.98150.39209:25.142
13.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior1113.08950.24309:26.250
14.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior1113.22050.39809:26.381
15.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior1120.39751.00709:33.558
16.55Blažek Roman
Roman Blažek
ROK Senior1121.09451.07609:34.255
17.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior1125.18551.46909:38.346
18.25Blažek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior1128.57751.82009:41.738
19.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior1130.21052.11109:43.371
20.11Picka Petr
Petr Picka
ROK.CZ1134.34352.42409:47.504
21.4Kousek Karel
Karel Kousek / Autodoprava Kousek
ROK Senior1143.50353.21409:56.664
22.7Tomšíček Jan
Jiří Němeček
ROK.CZ1143.96652.60409:57.127
23.27Růžička Bronislav
Bronislav Růžička / Rebels Racing , Performance Engineering
ROK.CZ1144.55452.86109:57.715
24.69Ferkl Michal
MyBus, s.r.o. / MyBus, s.r.o.
ROK.CZ1153.03353.86210:06.194
25.37Kopeček Petr
Petr Kopeček
ROK Senior92 Laps53.91008:19.867

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Kočka Ondřej
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior1349.54810:49.758
2.85Cordova Belduma Jose Andres
Jose Cordova Belduma / C-Racing
ROK Senior134.54849.79110:54.306
3.47Pytlík Marek
CRG TEAM OKKART / CRG TEAM OKKART, uniprolaptimer.cz, LIQUI MOLY, profiodevy.cz
ROK Senior137.19249.73110:56.950
4.42Martínková Aneta
Parolin Racing CZ
ROK Senior137.36249.81110:57.120
5.88Tomášek Václav
Skylark's Karting Team / UBK s.r.o.
ROK Senior1318.56949.81211:08.327
6.33Pospíšil Petr
Pospíšil Petr
ROK Senior1318.72550.11011:08.483
7.117Wagenknecht Jan
Wagenknecht Jan
ROK Senior1318.87750.41011:08.635
8.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
ROK Senior1318.95149.75011:08.709
9.50Ptáčková Soňa
PRAGA VMS RACING
ROK Senior1319.13149.71211:08.889
10.98Němeček Jiří
Jiří Němeček / TKV Liberec spol. s r.o.
ROK Senior1323.08649.97211:12.844
11.82Mottlová Štěpánka
Štěpánka Mottlová
ROK Senior1324.24350.74911:14.001
12.55Blažek Roman
Roman Blažek
ROK Senior1332.92751.35011:22.685
13.25Blažek Lukáš
Jiří Němeček
ROK Senior1336.67051.37511:26.428
14.5Schomann Hartmut Florian
Kristýna M. Schomannová / ACU Úvaly
ROK Senior1338.48951.43711:28.247
15.73Růt Jáchym
Pavel Růt / RUTkarting.cz
ROK Senior1342.84552.16211:32.603
16.80Dula Mikuláš
Jiří Němeček
ROK Senior1342.94550.70311:32.703
17.4Kousek Karel
Karel Kousek / Autodoprava Kousek
ROK Senior121 Lap52.53110:58.437
18.36Dorčíková Michaela
Michaela Dorčíková
ROK Senior112 Laps51.32511:21.729
19.171Nacházel Jiří
Metropole Teplice
ROK Senior310 Laps54.29403:10.304
20.37Kopeček Petr
Petr Kopeček
ROK Senior0
21.101Hudec Martin
Martin Hudec / Manželka
ROK Senior1318.05549.84211:07.813V - podváha