Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky OK junior Wackersdorf (29. 6. - 30. 6. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)48.622548.682
2.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK ()48.6230.001548.640
3.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)48.9560.334248.958
4.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)49.1890.567749.206
5.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)49.2390.617849.606
6.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)49.3850.763349.506
7.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)49.4850.863749.720
8.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)49.5030.881649.674
9.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)49.6641.042549.699
10.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)49.6921.07349.792
11.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)49.8101.188349.851
12.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)50.7062.084850.779
13.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)52.1803.558252.366

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)1135.09948.65709:36.087
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)1138.65549.13609:39.643
3.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1141.36649.21309:42.354
4.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)1143.25149.40609:44.239
5.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1145.94949.77509:46.937
6.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)74 Laps52.11706:49.914
7.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)65 Laps50.56505:42.717
8.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)011 Laps32.774
9.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)011 Laps32.858
10.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)011 Laps33.046
11.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)011 Laps33.115
12.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)011 Laps33.261

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.46Šafránek Jiří
Kart CZ v AČR / jš
OK ()1149.09409:05.630
2.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)1124.72148.89809:30.351
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)1129.88849.35109:35.518
4.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1135.66849.92009:41.298
5.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)1135.77549.78609:41.405
6.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)1136.30549.78009:41.935
7.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1136.40649.77109:42.036
8.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1138.06149.78509:43.691
9.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1139.12949.89909:44.759
10.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)1152.48650.55909:58.116
11.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)101 Lap51.60909:10.598
12.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)101 Lap51.55609:10.967
13.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)83 Laps50.02307:12.584

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)1649.02213:39.844
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)166.05149.61713:45.895
3.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)1612.51649.69713:52.360
4.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1612.54649.51213:52.390
5.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1614.56449.82013:54.408
6.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1615.17150.09113:55.015
7.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1617.91250.08413:57.756
8.17Preuss Matěj
HKC v AČR / AUTO Z DOVOZU, TopCar Wash, TopCar Oil
OK junior (PAČR)1618.40449.83413:58.248
9.3Randusová Tereza
HKC v AČR / Prague Academy
OK junior (PAČR)1628.42050.65914:08.264
10.88Zezulka Jakub
HKC v AČR
OK junior (PAČR)1645.11351.74414:24.957
11.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)97 Laps49.91408:08.093
12.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)0