Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky OK junior (Mezi/národní) Wackersdorf (29. 6. - 30. 6. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)48.622548.682
2.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)48.9560.334248.958
3.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)49.1890.567749.206
4.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)49.2390.617849.606
5.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)49.3850.763349.506
6.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)49.5030.881649.674
7.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)49.6641.042549.699
8.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)49.6921.07349.792
9.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)49.8101.188349.851

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)1135.09948.65709:36.087
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)1138.65549.13609:39.643
3.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1141.36649.21309:42.354
4.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)1143.25149.40609:44.239
5.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1145.94949.77509:46.937
6.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)011 Laps32.774
7.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)011 Laps32.858
8.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)011 Laps33.115
9.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)011 Laps33.261

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)1124.72148.89809:30.351
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)1129.88849.35109:35.518
3.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1135.66849.92009:41.298
4.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)1135.77549.78609:41.405
5.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)1136.30549.78009:41.935
6.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1136.40649.77109:42.036
7.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1138.06149.78509:43.691
8.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1139.12949.89909:44.759
9.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)101 Lap51.55609:10.967

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.1Bečička Jiří
Jiří Bečička / Bečička Jiří
OK junior (MČR)1649.02213:39.844
2.53Antoš Martin
Motorsport Pelikán / Motorsport Pelikán
OK junior (MČR)166.05149.61713:45.895
3.12Novák Tomáš
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX, Ústecký kraj
OK junior (MČR)1612.51649.69713:52.360
4.99Sonkin Matvei
HKC v AČR / HKC Akademie, INELSEV, ALINEX
OK junior (MČR)1612.54649.51213:52.390
5.4Fagone Stefano
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1614.56449.82013:54.408
6.305Svoboda Lukáš
GT2 Motorsport / GT2 Motorsport, MotoDP, Motul
OK junior (MČR)1615.17150.09113:55.015
7.21Strakatý Václav
HKC v AČR / Pragueacademy
OK junior (MČR)1617.91250.08413:57.756
8.58Skřivan Marek
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)97 Laps49.91408:08.093
9.20Louda Matyáš
Skylark's Karting Team / Auto Louda
OK junior (MČR)0