Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky Easykart 60 Wackersdorf (29. 6. - 30. 6. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.25Čermák Jan
Jan Čermák
Easykart 6056.598356.652
2.17Puršl Matyáš
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6056.7630.165456.912
3.177Parulski Oliwier
Simbesco Racing Team / Simbesco
Easykart 6057.0440.446457.050
4.91Brunner Leon
Stefan Brunner / Frasnelli Kart
Easykart 6057.0710.473157.392
5.105Tóth Martin
Tibor Tóth / Extreme Racing
Easykart 6057.0820.484157.107
6.55Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 6057.0940.496657.592
7.21Závodný Dominik
Ing. Ondřej Závodný / Wellness & Restaurant U Fandy
Easykart 6057.1220.524157.158
8.88Gorčica David
CB KART RACING TEAM
Easykart 6057.1760.578157.178
9.24Planötscher Daniel
Siegfried Planötscher / Frasnelli Kart
Easykart 6057.2120.614657.338
10.84Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Facosped CZ s.r.o.
Easykart 6057.2990.701757.675
11.121Vančík Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 6057.3100.712757.377nárazník
12.31Rechenmacher Simon
Richard Rechenmacher / Frasnelli Kart
Easykart 6057.3170.719257.340
13.18Vančíková Karolína
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 6057.3260.728657.579nárazník
14.28Růt Vojtěch
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6057.4420.844557.660
15.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6057.5160.918557.618
16.9Tvarůžka Vojtěch
JP MOTORSPORT s.r.o.
Easykart 6057.7701.172457.826
17.195Novotný Daniel
Milan Novotný
Easykart 6057.8381.24157.948nárazník
18.747Bláha Michal
Alice Císařová
Easykart 6057.8811.283358.493
19.130Bábíček Zdeněk
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6057.9561.358158.204
20.155Rosypal David
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 6058.1151.517758.145
21.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 6058.1631.565258.434
22.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 6058.4291.831358.456
23.118Planeta Filip
Ivan Planeta
Easykart 6058.7542.156359.019
24.114Kusý Radim
CB Kart
Easykart 6059.1232.525659.161
25.117Mičker Sebastian
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6059.1852.587359.553
26.196Nedbal David
Michal Nedbal
Easykart 6059.3232.725159.600
27.124Rybníček Tobiáš
Denisa Rybníčková / American Motors Group s.r.o.
Easykart 6059.3492.751259.470
28.27Růt Jonáš
Pavel Růt / RUTkarting.cz
Easykart 601:00.5323.93441:00.652
29.125Guichen Martin
Roman Guichen
Easykart 601:01.0764.47851:01.380

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.25Čermák Jan
Jan Čermák
Easykart 60956.67608:34.184
2.105Tóth Martin
Tibor Tóth / Extreme Racing
Easykart 6092.44656.73708:36.630
3.17Puršl Matyáš
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6092.63856.69508:36.822
4.177Parulski Oliwier
Simbesco Racing Team / Simbesco
Easykart 6092.85056.79408:37.034
5.21Závodný Dominik
Ing. Ondřej Závodný / Wellness & Restaurant U Fandy
Easykart 6094.28056.95008:38.464
6.31Rechenmacher Simon
Richard Rechenmacher / Frasnelli Kart
Easykart 6094.90056.94808:39.084
7.91Brunner Leon
Stefan Brunner / Frasnelli Kart
Easykart 6095.43957.01408:39.623
8.55Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 6095.52556.97608:39.709
9.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6098.20357.18308:42.387
10.121Vančík Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 6098.28156.84208:42.465
11.28Růt Vojtěch
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60912.19057.85608:46.374
12.195Novotný Daniel
Milan Novotný
Easykart 60912.59057.70108:46.774
13.24Planötscher Daniel
Siegfried Planötscher / Frasnelli Kart
Easykart 60912.67457.28308:46.858
14.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 60917.96258.23408:52.146
15.130Bábíček Zdeněk
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60918.77858.10308:52.962
16.155Rosypal David
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 60919.38757.71208:53.571
17.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60920.11158.36008:54.295
18.118Planeta Filip
Ivan Planeta
Easykart 60924.01458.67008:58.198
19.196Nedbal David
Michal Nedbal
Easykart 60924.29258.43308:58.476
20.114Kusý Radim
CB Kart
Easykart 60924.88858.42008:59.072
21.747Bláha Michal
Alice Císařová
Easykart 60925.54458.60808:59.728
22.18Vančíková Karolína
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 60925.81757.13109:00.001
23.117Mičker Sebastian
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60931.12258.97809:05.306
24.125Guichen Martin
Roman Guichen
Easykart 60951.1371:01.18009:25.321
25.124Rybníček Tobiáš
Denisa Rybníčková / American Motors Group s.r.o.
Easykart 60951.36559.40809:25.549
26.9Tvarůžka Vojtěch
JP MOTORSPORT s.r.o.
Easykart 6081 Lap57.73908:53.509+5s nárazník
27.84Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Facosped CZ s.r.o.
Easykart 6054 Laps57.46604:53.802
28.88Gorčica David
CB KART RACING TEAM
Easykart 6045 Laps57.58804:45.893
29.27Růt Jonáš
Pavel Růt / RUTkarting.cz
Easykart 600

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.25Čermák Jan
Jan Čermák
Easykart 60956.92008:37.398
2.177Parulski Oliwier
Simbesco Racing Team / Simbesco
Easykart 6091.32457.14208:38.722
3.105Tóth Martin
Tibor Tóth / Extreme Racing
Easykart 6092.06956.91708:39.467
4.17Puršl Matyáš
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 6092.17556.97908:39.573
5.55Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 6095.34657.48908:42.744
6.91Brunner Leon
Stefan Brunner / Frasnelli Kart
Easykart 6095.43257.36908:42.830
7.21Závodný Dominik
Ing. Ondřej Závodný / Wellness & Restaurant U Fandy
Easykart 6095.81057.27708:43.208
8.84Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Facosped CZ s.r.o.
Easykart 6096.01557.29508:43.413
9.18Vančíková Karolína
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 6098.56057.45508:45.958
10.88Gorčica David
CB KART RACING TEAM
Easykart 6098.95357.66508:46.351
11.9Tvarůžka Vojtěch
JP MOTORSPORT s.r.o.
Easykart 60911.07157.79908:48.469
12.24Planötscher Daniel
Siegfried Planötscher / Frasnelli Kart
Easykart 60911.77658.04308:49.174
13.31Rechenmacher Simon
Richard Rechenmacher / Frasnelli Kart
Easykart 6097.16357.33208:49.561+5s nárazník
14.28Růt Vojtěch
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60913.56457.91308:50.962
15.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 60916.62058.22008:54.018
16.195Novotný Daniel
Milan Novotný
Easykart 60916.79058.05208:54.188
17.130Bábíček Zdeněk
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60916.93358.15508:54.331
18.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 60917.91258.26708:55.310
19.121Vančík Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 60913.92758.03608:56.325+5s nárazník
20.155Rosypal David
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 60922.61058.15209:00.008
21.118Planeta Filip
Ivan Planeta
Easykart 60923.54759.13009:00.945
22.196Nedbal David
Michal Nedbal
Easykart 60926.65658.89309:04.054
23.114Kusý Radim
CB Kart
Easykart 60926.78358.91109:04.181
24.117Mičker Sebastian
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60932.37559.26709:09.773
25.124Rybníček Tobiáš
Denisa Rybníčková / American Motors Group s.r.o.
Easykart 60932.65359.38009:10.051
26.27Růt Jonáš
Pavel Růt / RUTkarting.cz
Easykart 60941.9101:00.79209:24.308+5s nárazník
27.125Guichen Martin
Roman Guichen
Easykart 60952.7341:00.97709:30.132
28.747Bláha Michal
Alice Císařová
Easykart 600
29.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 6009 Laps1.997

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.25Čermák Jan
Jan Čermák
Easykart 601156.83310:30.241
2.105Tóth Martin
Tibor Tóth / Extreme Racing
Easykart 60114.14157.08610:34.382
3.177Parulski Oliwier
Simbesco Racing Team / Simbesco
Easykart 60114.57157.12910:34.812
4.17Puršl Matyáš
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 60114.67556.98710:34.916
5.21Závodný Dominik
Ing. Ondřej Závodný / Wellness & Restaurant U Fandy
Easykart 60117.84357.29110:38.084
6.91Brunner Leon
Stefan Brunner / Frasnelli Kart
Easykart 60118.73757.41310:38.978
7.55Rosypal Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 60118.90857.34410:39.149
8.84Svoboda Radek
JARDAN KARTING KLUB v AČR / Facosped CZ s.r.o.
Easykart 601113.09657.55910:43.337
9.31Rechenmacher Simon
Richard Rechenmacher / Frasnelli Kart
Easykart 60118.52557.36110:43.766+5s nárazník
10.121Vančík Tomáš
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 601115.83457.86810:46.075
11.24Planötscher Daniel
Siegfried Planötscher / Frasnelli Kart
Easykart 601115.97857.96210:46.219
12.18Vančíková Karolína
SPIRIT RACING s.r.o. / Tatínek
Easykart 601116.42657.78710:46.667
13.88Gorčica David
CB KART RACING TEAM
Easykart 601116.58057.57410:46.821
14.28Růt Vojtěch
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 601116.73357.84810:46.974
15.9Tvarůžka Vojtěch
JP MOTORSPORT s.r.o.
Easykart 601117.16557.57210:47.406
16.195Novotný Daniel
Milan Novotný
Easykart 601119.24358.08010:49.484
17.130Bábíček Zdeněk
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 601119.43758.06110:49.678
18.155Rosypal David
SPIRIT RACING s.r.o. / JR stavby CZ, s.r.o.
Easykart 601123.45958.27410:53.700
19.161Mlejnecký Vojtěch
Tomáš Mlejnecký
Easykart 601128.74058.67810:58.981
20.114Kusý Radim
CB Kart
Easykart 601129.56958.56410:59.810
21.118Planeta Filip
Ivan Planeta
Easykart 601129.75058.77710:59.991
22.196Nedbal David
Michal Nedbal
Easykart 601132.94358.85011:03.184
23.124Rybníček Tobiáš
Denisa Rybníčková / American Motors Group s.r.o.
Easykart 601136.38758.92511:06.628
24.178Kopecký Matyáš
Linda Kopecká
Easykart 601143.41057.94111:18.651+5s nárazník
25.117Mičker Sebastian
SPIRIT RACING s.r.o.
Easykart 601152.9911:00.28311:28.232+5s nárazník
26.27Růt Jonáš
Pavel Růt / RUTkarting.cz
Easykart 60101 Lap58.75810:04.761
27.125Guichen Martin
Roman Guichen
Easykart 60101 Lap1:01.69310:40.516
28.14Karhan Maxmilian
Lukamotorsport Czech s.r.o. / Lukamotorsport Czech s.r.o.
Easykart 600
29.747Bláha Michal
Alice Císařová
Easykart 600