Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!


Výsledky KZ2 Wackersdorf (29. 6. - 30. 6. 2019)

zpět na seznam kategorií

Měřený trénink

Poř.St.č.JménoKategorieNej. koloZtrátaV Kole2. nej. koloPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)46.481546.600
2.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)46.5700.089246.578
3.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)46.6050.124346.790
4.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)46.6240.143347.328
5.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)46.9750.494347.016
6.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)47.0440.563347.151
7.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)47.1140.633347.227
8.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)47.1550.674347.168
9.83Jílek Michal
JOKA Racing
KZ2 (MČR)47.2190.738447.315
10.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)47.3260.845547.489
11.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)47.4800.999447.548
12.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)47.4931.012747.500
13.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)47.4991.018447.657
14.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)47.5401.059447.826
15.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)47.6711.19747.686
16.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)47.8411.36647.878
17.75Piechuła Marek
()47.9211.44348.039
18.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)47.9601.479748.062
19.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)48.0891.608448.228
20.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)48.1301.649448.287
21.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)48.1451.664848.166
22.35Bittman Jakub
Jakub Bittman
KZ2 (PAČR)48.2211.74548.298
23.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)48.2261.745648.238

zpět na seznam kategorií

1. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)1446.64211:03.170
2.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)140.88946.77811:04.059
3.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)141.73946.72011:04.909
4.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)147.72546.92811:10.895
5.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)149.03247.22011:12.202
6.83Jílek Michal
JOKA Racing
KZ2 (MČR)149.91647.04311:13.086
7.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)1410.20946.98711:13.379
8.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1410.23846.98011:13.408
9.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1411.83047.38911:15.000
10.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1414.10247.38811:17.272
11.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)1417.25647.44311:20.426
12.75Piechuła Marek
()1417.54847.52811:20.718
13.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)1419.14247.50111:22.312
14.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)1420.12247.61211:23.292
15.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)1421.59947.87211:24.769
16.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1424.36847.99711:27.538
17.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1424.54248.04611:27.712
18.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1426.68147.92011:29.851
19.35Bittman Jakub
Jakub Bittman
KZ2 (PAČR)1429.38348.01611:32.553
20.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)1426.32348.14111:34.493+5s nárazník
21.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)68 Laps47.54304:56.728
22.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)410 Laps48.19603:54.169
23.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)311 Laps47.47602:54.023

zpět na seznam kategorií

2. finálová jízda

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)1447.05811:08.726
2.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)140.81147.12211:09.537
3.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)141.93447.17711:10.660
4.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)143.07247.20811:11.798
5.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)143.99547.27211:12.721
6.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)148.15247.65211:16.878
7.83Jílek Michal
JOKA Racing
KZ2 (MČR)1410.17047.60211:18.896
8.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)1411.31647.58311:20.042
9.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1413.62247.78711:22.348
10.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)1414.59547.93311:23.321
11.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)1414.68047.96611:23.406
12.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1412.25047.49411:25.976+5s nárazník
13.75Piechuła Marek
()1418.12848.06711:26.854
14.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)1418.86348.01111:27.589
15.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)1418.90448.06611:27.630
16.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1419.13548.02911:27.861
17.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)1421.82248.31611:30.548
18.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)1422.17948.28911:30.905
19.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)1423.75448.45011:32.480
20.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1424.14248.12011:32.868
21.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1424.50548.46111:33.231
22.35Bittman Jakub
Jakub Bittman
KZ2 (PAČR)1425.64148.40111:34.367
23.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)0

zpět na seznam kategorií

Superfinále

Poř.St.č.JménoKategorieKolZtrátaNej. koloCelkový časPen.
1.77Javůrek Dominik
JOKA RACING / ESOF s.r.o, FOTE, T-design
KZ2 (MČR)1746.85613:24.816
2.4Talaš Jakub
Lukamotorsport Czech s.r.o. / JOKA Racing
KZ2 (MČR)172.74046.90613:27.556
3.62Kácovský Matěj
Kart Republic CZ / Alinex s.r.o. KVS Racing s.r.o. IAME S.p.A. Kart Republic S.r.i.
KZ2 (MČR)178.36047.11713:33.176
4.23Tlustý Alex
Jiří Tlustý / TL Ultralight
KZ2 (MČR)1713.66147.55813:38.477
5.111Konopka Martin
K- Kart racing team
KZ2 (MČR)1711.69147.41413:41.507+5s nárazník
6.355Pražák Michal
SPIRIT RACING s.r.o. / APAROCA+, Ywette camion, Infinity camion, DGS
KZ2 (MČR)179.38047.18113:44.196+10s kolize
7.5Simonová Eliška
Kart CZ v AČR / ibg, jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1715.51847.47313:45.334+5s nárazník
8.17Kapr Ondřej
Ondřej Kapr
KZ2 (PAČR)1720.68447.98013:45.500
9.75Piechuła Marek
()1721.29947.95513:46.115
10.31Pros František
PRAGA VMS RACING / ZÁRUBOVA, 3D. HRR, SPB, GREEN, GORNICKY
KZ2 (MČR)1723.93447.81813:48.750
11.121Polcr Dominik
Strnadel Motorsport / Top Centrum Car, Audi Sport
KZ2 (MČR)1725.22147.27913:50.037
12.146Simon Karel
Kart CZ v AČR / ibg,jš,new-line,helo optika
KZ2 (MČR)1726.27647.54713:51.092
13.7Leskour Jiří
Jiří Schovanec / Vitessa, k.s.
KZ2 (MČR)1728.92447.99713:53.740
14.114Kapr Jan
Motorsport Jenčice
KZ2 (PAČR)1729.16448.20013:53.980
15.59Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1730.41748.21313:55.233
16.69Šafránek Jan
Kart CZ v AČR / jš
KZ2 (MČR)1737.41348.32414:02.229
17.37Bareš David
David Bareš
KZ2 (MČR)161 Lap48.11213:01.882
18.39Vojta Lukáš
Lukáš Vojta
KZ2 (PAČR)161 Lap48.78913:30.670
19.21Fuk Ondřej
Karel Fuk
KZ2 (PAČR)125 Laps48.52209:59.344
20.3Václavík Tomáš
Libor Václavík
KZ2 (MČR)0
21.35Bittman Jakub
Jakub Bittman
KZ2 (PAČR)0
22.83Jílek Michal
JOKA Racing
KZ2 (MČR)017 Laps1.619
23.96Vojta Petr
Petr Vojta
KZ2 (PAČR)017 Laps32.559