Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!

Zvláštní ustanovení Třinec 6. - 8. 4. 2018, živý komentář, pneu KZ2 GentlemanAKMT, 3.4.2018

Vážení přátelé,
přinášíme Vám zvláštní ustanovení k 1. závodu CZECH KART OPEN 2018 na okruhu Steel Ring v Třinci, 6. - 8. 4. 2018.

ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ KE STAŽENÍ ZDE

Věnujte prosím pozornost rámcovému časovému harmonogramu. Jak již bylo avizováno, odjede se 1. finálová jízda již v sobotu podvečer po měřených trénincích. V neděli pak bude na programu warm-up, 2. finále a superfinále. Od této změny si slibujeme mnohem pohodovější průběh celého nedělního dne a především dřívejší ukončení celých závodů, což ocení jistě všichni, kteří v pondělí ráno vstávají do práce.

Pro četné dotazy ohledně pneumatik v KZ2 Gentleman uvádíme, že lze stejně jako v minulých sezonách použít volné homologované pneumatiky, ne směsi SOFT (stručně řečeno pojede drtivá většina z vás opět bílou Vegu).

Na 1. závod letošní sezony jsme si pro Vás připravili malé překvapení. Závody bude přímo z okruhu živě komentovat jeden z nejlepších českých motoristických fotografů a komentátorů - Martin Straka.

Pokud jste o Martinovi náhodou ještě neslyšeli, pak vězte, že dlouhá léta komentuje například závod 24 hodin Le Mans pro stanici Eurosport nebo americkou sérii IndyCar na Nova Sport. Pusobí také jako komentátor závodů na automotodromu v Brně. Jeho činnost fotografa byla v roce 2007 oceněna Zlatým Okem za nejlepší motoristickou fotografii.

 AKMT  3.4.2018 Zpět na seznam článků

Další články

Všechny články