Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!

Termín online školení mládežeCKO, 16.4.2020

Vážení jezdci a soutěžící,
Czech Kart Open klub v AČR, jakožto promotér seriálu Czech Kart Open - Mistrovství republiky a Poháru Autoklubu ČR v kartingu, každoročně pořádá i předsezónní školení jezdců.

Vzhledem k nařízením, která jsou aktuálně zavedena plošně pro celou Českou republiku, není možné uspořádat klasické školení jezdců, které se koná každý rok na počátku sezóny. Všichni pevně doufáme v brzké ustálení situace, a tedy i v možnost zahájení naší závodní sezóny.

Abychom se na sezónu pořádně připravili a následný start co nejvíce ulehčili, rozhodli jsme se uspořádat letos online školení pro všechny, kteří žádají o závodní kartingovou licenci.
Účast na tomto online školení je pro žadatele, kteří o závodní licenci žádají poprvé, povinná. Stejně tak je povinná i pro ty žadatele, kteří v tomto roce nedosáhnou 12 let věku.

Online školení se bude konat v pátek 24. dubna od 17:00 hod. Registrace na školení bude zahájena v 16:30.

Detaily ohledně přístupu k online školení Vám budou upřesněny v nejbližších dnech.

V průběhu školení bude monitorována účast a na závěr školení bude uveřejněn odkaz na výstupní test, který bude nutné vyplnit. Splnění tohoto testu bude podmínkou pro úspěšné absolvování školení. U mladších žadatelů o licenci prosíme zákonné zástupce o spolupráci při sledování školení a vyplnění testu. Pro všechny je tato situace naprostou novinkou a naší snahou je udělat vše proto, aby byl následný start sezóny co nejrychlejší. Díky online formě je kapacita kartingového školení neomezená, proto budou vítáni všichni jezdci a soutěžící, kteří budou mít zájem si zopakovat pravidla kartingu.

Více informací o praktické části školení bude následovat.

Pokud budete dotaz či připomínky neváhejte se obrátit na nás obrátit. Kontaktními osobami za promotéra Czech Kart Open jsou:

Michal Jílek tel.: 607 792 606 email: michal@michaljilek.cz
Jan Midrla tel.: 776 749 101 email: j.midrla@seznam.cz

Na Vaší účast na školení se těší celý team Czech Kart Open

 CKO  16.4.2020 Zpět na seznam článků

Další články

Všechny články