Přihlášky na sezonu 2020 spuštěny!

(Aktualizováno) Přihlášky, kategorie a licence v letošním roceHonza Rieger, 13.1.2019

Aktualizace 8. 3. 2018: Opravený stupeň licence u KZ2 PAČR (E, stejně jako v roce 2018), doplněné informace o statovních číslech v ROKCUP CZ, opravená informace o licenci E zdarma (pouze při přechodu z licence G, nikoliv ze Školní)


Přihlášky

Přihlášky do seriálu CZECH KART OPEN 2019 budou opět probíhat elektronickou formou zde na webu. Spuštění přihlášek s rezervací startovních čísel plánujeme na přelomu února a března, zhruba týden před spuštěním Vás budeme informovat o konkrétním datu a hodině. Rezervování startovních čísel jinak, než formou přihlášky, nebude možné. Pro odeslání přihlášky bude nutné vyplnit platné číslo licence jezdce a soutěžícího.

Startovní čísla tříd Easykart se budou řídit seznamem čísel na webu www.easykart.cz (bude aktualizováno před spuštěním přihlášek).

Pro třídy ROKCUP CZ platí toto ustanovení:
"Všem jezdcům budou rezervována a na základě jejich žádosti přednostně přidělena čísla, které používali v seriálu ROKCUP CZ 2018, pokud o jejich přidělení projeví zájem nejpozději do 28.2.2019 (písemně na adrese organizátora nebo mailem na adrese cemper@mcsup.cz, případně telefonicky 774791000). "

Licence

Žádosti o licence běží stejně jako v loňském roce prostřednictvím Informačního systému AČR - is.autoklub.cz. Doporučujeme přečíst článek Jak na licenci v roce 2019 na webu Autoklubu.

Jezdci, kteří poprvé přecházejí z licence G ("pohárová") na licenci E, budou mít tuto licenci zdarma. Protože informační systém AČR bohužel neumožňuje dokončit proces žádosti bez přijetí platby, uhraďte částku dle pokynů a poté zažádejte prostřednictvím e-mailu kopecky@autoklub.cz o její vrácení.

Pro licenci E (MČR + OK junior PAČR) je nutné absolvovat prohlídku u sportovního/tělovýchovného lékaře, pro licenci G a Školní 50 postačuje prohlídka od praktického lékaře.

Vzhledem k závodu v německém Wackersdorfu zvolte v žádosti pojištění Evropa, nikoliv Česká republika!

Pro jezdce do 11 let vč. dovršení v roce 2019 platí podmínka absolvování školení 13. 4. 2019 ve Vysokém Mýtě (před tímto školením budou licence vystavovány podmínečně).

Kategorie a typy licencí

Novinka pro sezonu 2019 - kategorie OK junior bude opět vypsána i v rámci hodnocení Poháru AČR, v obou případech však bude nutná licence typu E.

Mistrovství ČR a Pohár AČR

  Mistrovství ČR Pohár AČR
Školní 50 --- Školní 50
Baby 60 E G
Mini 60 E G
OK junior E E
OK E ---
KZ2 E E
KZ2 Gentleman --- G

V rámci MČR je stupeň E minimální, startovat lze i s mezinárodními licencemi C, B a A.

Série ASN

  Licence
Easykart 60 G
Easykart 100 G
ROKCUP CZ G
Honda GX 390 G
Honda GX 390 vytrvalostní G

V rámci sérií ASN je stupeň G minimální, startovat lze i se všemi vyššími stupni.

 Honza Rieger  13.1.2019 Zpět na seznam článků

Další články

Všechny články